ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

Віллєм Коппульс призначений директором Групи ЕРУ з метою посилення трейдингової діяльності та розвитку бізнесу Групи ЕРУ

В минулому Віллєм Коппульс відповідав за Східноєвропейські ринки та Україну в Engie (колишній Gaz de France), був директором з трейдингу НАК «Нафтогаз Україна», а також консультував Оператора газотранспортної системи України (від імені Gasunie) та уряд Молдови під час осінніх газових переговорів.

Протягом 25 років роботи в Engie та EDF він набув значний досвід у сфері трейдингу, створення та розвитку бізнесу на ринках електроенергії, газу та відновлюваних джерел в різних країнах Європи та Росії. Має ступінь магістра Роттердамської Школи Менеджменту та CEMS, володіє шістьма мовами, включаючи російську.

«Досвід Віллєма у розвитку енергетичних ринків робить його потужним драйвером зростання», – сказав Ярослав Мудрий, керуючий партнер Групи ЕРУ.

«Я надзвичайно радий приєднатися до команди ЕРУ. ЕРУ є лідером на українському ринку та прихильником інновацій і ринкових реформ. ЕРУ – енергійна команда з величезним потенціалом. ЕРУ є справжнім енергетичним ресурсом для України, в той час як країна потребує професіоналів з довгостроковим баченням розвитку цієї критично важливої галузі».

Вітаємо Віллєма в команді Групи ЕРУ

Контакти