ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

Перші конкуренти на газовому ринку Молдови

Сьогодні компанія PGNiG Supply and Trading (PST) у співпраці з ЕРУ вперше в історії виграли тендер на постачання газу до Молдови, як альтернативний постачальник.

25 жовтня 2021 року Energocom – компанія, що на 100% належить державі Молдова, оголосила короткостроковий тендер на закупівлю газу на добовій основі на кордоні з Молдовою. PST у співпраці з ЕРУ поставить перший мільйон кубометрів природного газу 26 жовтня 2021 року. Газ надходитиме до Молдови з України.

"Ми щиро віримо, що після цієї кризи Молдова лібералізує ринок газу та електроенергії, щоб гарантувати прозорість та конкуренцію на своїх енергетичних ринках для кращого та стабільного майбутнього молдавського народу" - сказав Ярослав Мудрий, керуючий партнер групи ЕРУ.

 

Про ЕРУ

«Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці, об'єднує експертизу, сформовану за більш ніж 35 років реалізації міжнародних проектів з глибоким розумінням місцевого ринку.

Контактна інформація:

(044)428-70-16

info@eru.com.ua

 

Контакти