ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

Група ЕРУ збільшила страхування від політичних ризиків до 100 млн доларів США

Група «Енергетичні ресурси України» (Група ЕРУ) розширила 20-ти річний контракт на страхування від політичних ризиків (PRI) з Американською корпорацією фінансування міжнародного розвитку - U.S. International Development Finance Corporation (DFC). Розмір страхування зростає з 38 млн доларів до 100 млн доларів США.

«Ми дуже цінуємо довіру наших партнерів з U.S. International Development Finance Corporation (DFC) та раді, що досягнення Групи ЕРУ сприяють зростанню впевненості в інвестиційній привабливості України як східноєвропейського енергетичного хабу - каже керуючий партнер Групи ЕРУ Дейл Перрі. Група ЕРУ - єдина українська компанія нафтогазової галузі, яка має страхування від політичних ризиків, а новий контракт на 100 млн доларів США дає змогу впевнено втілювати наші амбітні проекти по закупівлі, транспортуванню та видобутку природного газу в Україні, США та Європі».

Цей контракт матиме значний вплив на розвиток України, зміцнить енергетичну безпеку за рахунок купівлі та зберігання приблизно 10% від загальної річної потреби України в газі, яку щорічно забезпечує Група ЕРУ. Співробітництво з провідними всесвітніми фінансовими корпораціями підтверджує значний інвестиційний потенціал енергетичного ринку України, можливості використання нових фінансових інструментів для залучення інвестицій.  

Дія полісу страхування також поширюється на взаємовідносини Групи ЕРУ з українськими партнерами та забезпечує захист під час транспортування, зберігання і, в деяких випадках, продажу природного газу при взаємодії з ПАТ «Укртрансгаз» та НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «Оператор газотранспортної системи України». Розмір страхування також свідчить про довіру до новоствореного Оператора ГТС України та професійності його команди.

Нагадаємо, що у 2017 році Група ЕРУ та її дочірня українська компанія ЕРУ ТРЕЙДІНГ першими отримали право на 20-річний поліс страхування від політичних ризиків в розмірі 38 млн доларів США від Overseas Private Investment Corporation (OPIC) – зараз це U.S. International Development Finance Corporation (DFC).

Про ЕРУ

«Енергетичні ресурси України» («ЕРУ») – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці, об'єднує експертизу, сформовану за більш ніж 35 років реалізації міжнародних проектів з глибоким розумінням місцевого ринку. ERU Management Services LLC - американська материнська компанія, що входить до складу Групи та здійснює трейдингові операції,  з липня 2020 року єдина здійснює поставки газу з України до Румунії.  

Також до складу Групи входить «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», яка у липні 2019 стала першою компанією, що здійснила імпорт електроенергії з країн Європи в Україну. «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» є єдиною компанією, яка законтрактувала американський ЗПГ для України. www.eru.com.ua

Контактна інформація:

(044)428-70-16

info@eru.com.ua

Контакти