ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

Група компаній ЕРУ починає транзит природного газу в Румунію

1 липня 2020 здійснено першу транзитну поставку газу в Румунію через територію Молдови завдяки трьохсторонньому контракту між ТОВ «Молдоватрансгаз», АТ «Молдовагаз» та ERU Management Services LLC, яка входить до Групи компаній ЕРУ. Раніше цей напрямок використовувався виключно російською компанією «Газпром».

 

Досягнута домовленість щодо використання молдавської газотранспортної системи відкриває можливість транзиту газу з українських підземних сховищ на ринки Румунії та балканських держав. Поставка газу здійснюється ERU Management Services LLC за контрактом з міжнародним європейським постачальником.  

«ЕРУ стала першою компанією, яка почала роботу на газовому транзитному напрямку через Молдову в Румунію - це альтернативний та вигідний шлях до європейських споживачів. Ми бачимо його значний потенціал,  адже обсяг поставок через територію Молдови може сягати 3 млрд кубометрів газу щороку» - розповів керуючий партнер Групи компаній ЕРУ Ярослав Мудрий.

Також, на його думку, це посилить привабливість України як перспективного східно-європейського газового хабу з потенціалом використання потужностей підземних сховищ, які сьогодні завантажені на 50% від загального об’єму в 31 млрд куб газу. 

 

Про ЕРУ

«Енергетичні ресурси України» («ЕРУ») – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці, об'єднує експертизу, сформовану за більш ніж 35 років реалізації міжнародних проектів з глибоким розумінням місцевого ринку. ERU Management Services LLC - американська материнська компанія, що входить до складу Групи та здійснює трейдингові операції.  

Також до складу Групи входить «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», яка у липні 2019 року стала першою компанією, що здійснила імпорт електроенергії з країн Європи в Україну. В серпні 2019 року ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» законтрактувала перший американський ЗПГ для України. www.eru.com.ua

 

 

Контактна інформація:

(044)428-70-16

info@eru.com.ua

 

Контакти