ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

Компанія «Енергетичні ресурси України» і Одеський припортовий завод підписали угоду про відновлення роботи одного з найбільших підприємств української промисловості.

Компанія «ЕРУ Менеджмент» (ERU Management), дочірня компанія групи «ЕРУ», що зареєстрована у США, постачатиме Одеському припортовому заводу до 60 мільйонів кубічних метрів природного газу на місяць і стане покупцем аміаку та сечовини. Компанія «Енергетичні ресурси України» зобов’язалась виділити більше 20 млн доларів США за угодами про кредитну підтримку для відновлення роботи заводу шляхом фінансування поставок природного газу в березні.

Керівний партнер компанії «ЕРУ Менеджмент» Дейл Перрі заявив: «Останні три місяці команда групи “ЕРУ” старанно працювала над відповіддю на відкриті запити про надання пропозицій, що опубліковані Одеським припортовим заводом і Фондом державного майна України. Ми пишаємося тим, що наша команда змога структурувати комерційну пропозицію, яка дала змогу ключовому українському промисловому підприємству відновити свою роботу в цьому складному ринковому середовищі».

Керівний партнер компанії «ЕРУ Трейдінг» (ERU Trading) Ярослав Мудрий додав: «Компанія «ЕРУ Трейдінг» розглядає наше співробітництво з Одеським припортовим заводом як ключове стратегічне починання, яке дає нам змогу не лише розширити наш основний вид діяльності з надання доступного природного газу для промислових споживачів України, а й розширити наш портфель товарів у зовнішньоторговому обороті, включивши в нього добрива для українського та міжнародного ринків».

В.о. генерального директора Одеського припортового заводу Сергій Назаренко заявив: «Ми раді можливості відновити роботу нашого заводу. Ми зацікавлені у тому, щоб використати всі можливості для забезпечення економічної життєздатності нашого заводу і безперервної зайнятості більш як 4000 спеціалістів, які трудяться для успішної роботи одного із найбільших підприємств української промисловості мінеральних добрив.

Керівник Фонду державного майна України Ігор Бєлоус додав: «Співробітництво між Одеським припортовим заводом і компанією “Енергетичні ресурси України” допомагає забезпечити життєздатність і привабливість заводу для міжнародних інвесторів у майбутній приватизації».

Компанія «Енергетичні ресурси України» спільно зі своєю дочірньою компанією «ЕРУ Трейдінг» є провідним трейдером природного газу в Україні, який став поставником більш як 1,5 мільярди кубічних метрів газу українським промисловим споживачам. Компанія «Енергетичні ресурси України» є американським інвестором в енергетичний сектор України і належить та керується Андрієм Фаворовим, Ярославом Мудрим і Дейлом Перрі.

Одеський припортовий завод є провідним міжнародним виробником аміаку і сечовини. Проектна потужність заводу включає дві установки для виробництва аміаку продуктивністю 450 000 тонн/рік кожна і дві установки для виробництва сечовини з проектною продуктивністю 330 000 тонн/рік кожна.

Контакти