ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

ЕРУ ТРЕЙДИНГ розпочала експорт електроенергії у грудні 2015 року

Компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ (дочірнє підприємство компанії ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ) придбала доступ до міждержавних ліній електропередачі для експорту електроенергії у грудні цього року

Раніше компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ придбала доступ до міждержавних ліній електропередачі потужністю 20 МВт для експорту електроенергії в напрямку Словаччини, Угорщини та Румунії в листопаді цього року. Отже, фактично постачання електроенергії на експорт компанією розпочалося з 1-го листопада 2015 року і продовжується у грудні. Точні обсяги експорту електроенергії до кінця 2015 року буде визначено ціновою кон’юнктурою європейських енергетичних ринків.

Спільно з іноземними партнерами компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ також має намір узяти участь у річному аукціоні з доступу до міждержавних ліній електропередачі для експорту електроенергії у 2016 році.

Керівний партнер і комерційний директор компанії ЕРУ ТРЕЙДИНГ Ярослав Мудрий зазначив, що «початок постачання електроенергії до Європи став можливим завдяки зусиллям нашої професійної команди, яка має успішний досвід роботи на іноземних ринках електроенергії, а також впровадження прозорих правил доступу до перетину з української сторони для всіх учасників ринку. Ми раді можливості взяти активну участь у розвитку ринку і з оптимізмом оцінюємо подальші перспективи нашої роботи у цьому напрямі».

Контакти