ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

ЕРУ ТРЕЙДИНГ стала повноправним членом Товарної Біржі «Українська газова біржа»

Компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ (дочірнє підприємство компанії ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ) стала повноправним членом Товарної біржі «Українська газова біржа» за результатами засідання Біржового комітету, яке відбулося 25 грудня цього року.

Компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ вважає створення і функціонування Української газової біржі необхідним кроком для впровадження ринкового механізму забезпечення прозорих операцій із купівлі та продажу газу в Україні. Саме такі ініціативи стимулюють розвиток газового ринку відповідно до найкращих світових практик.

Ярослав Мудрий, Керівний партнер і комерційний директор компанії зазначив: «ЕРУ ТРЕЙДИНГ вітає можливість стати повноправним членом Української газової біржі, оскільки повністю підтримує реформування газового ринку країни та його подальший розвиток. ЕРУ ТРЕЙДИНГ — одна з небагатьох компаній, яка вже сформувала страховий запас природного газу на рівні 20 млн м3 для безперебійного забезпечення ресурсом своїх споживачів».

Юрій Астахов, Голова Біржового комітету «Українська газова біржа», прокоментував: «Ми раді вітати компанію ЕРУ ТРЕЙДИНГ як нового члена Української газової біржі й поділяємо її прагнення до розвитку газового ринку в новій якості». Ми глибоко переконані, що власники газовидобувних і газоспоживальних підприємств зацікавлені в участі в торгах на нашій біржі, оскільки це гарантує прозорість торгових операцій із газом». 

З інформацією про товарну біржу «Українська газова біржа» можна ознайомитися тут: http: //www.ugx.com.u

Контакти