ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

ЕРУ ТРЕЙДИНГ придбала річний перетин для експорту електроенергії у 2016 році

Компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ (дочірнє підприємство компанії ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ) на річному аукціоні з розподілу пропускної спроможності міждержавних ліній електропередач придбала доступ для експорту електроенергії у 2016 році

Компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ (дочірнє підприємство компанії ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ) на річному аукціоні з розподілу пропускної спроможності міждержавних ліній електропередач придбала доступ для експорту електроенергії в напрямку Словаччини, Угорщини та Румунії загальною потужністю 52 МВт. У напрямку Білорусі загальна потужність придбаного перетину склала 110 МВт. Аукціон відбувся 15 грудня цього року.

Раніше компанія ЕРУ ТРЕЙДИНГ купувала доступ до міждержавних ліній електропередачі для експорту електроенергії в напрямку Словаччини, Угорщини та Румунії в листопаді (загальною потужністю 20 МВт) і грудні (загальною потужністю 20 МВт) цього року.

Андрій Фаворов, директор компанії ЕРУ ТРЕЙДИНГ, зазначив, що «реалізація комерційних постачань електроенергії на експорт — один зі стратегічних напрямів діяльності для компанії і країни, що не тільки укріплює присутність України на зовнішніх ринках, а й забезпечує довіру з боку міжнародних партнерів — учасників енергосистеми європейських країн ENTSO-E. Аукціон цього року — індикатор впровадження прозорих правил доступу до перетину з українського боку для всіх учасників ринку, що є позитивним сигналом для приходу на ринок великих іноземних інвесторів не тільки у сфери експорту та генерації електроенергії, але також імпорту та торгівлі вугіллям і газом».

Докладна інформація про результати аукціону — http://www.ukrenergo.energy.gov.ua/Pages/ua/DetailsNew.aspx?nID=2135

Контакти