ERU
Купити газ для населення
ua en DE
Купити газ для населення

Група ЕРУ забезпечить постачання газу від PGNiG для Оператора газотранспортної системи України

Згідно з контрактом з Група ЕРУ, польська нафтогазова компанія PGNiG здійснить перші поставки природного газу в рамках тендеру, проведеного Оператором газотранспортної системи України, переможцем якого стала компанія ЕРУ Трейдінг. Згідно з умовами, газ буде передаватись з 1 жовтня 2020 року до 1 травня 2021 року. Це будуть перші поставки природного газу від PGNiG для технічних потреб новоствореного Оператора ГТС України.

«ЕРУ Трейдінг змогла запропонувати найбільш конкурентоспроможні ціни завдяки підтримці PGNIG, і ми збільшили страхування політичних ризиків від Американської корпорації DFC до 100 млн доларів США, що дозволяє нашій компанії фінансувати постачання значних обсягів та прийняти відповідні кредитні ризики. – розповів керуючий партнер ЕРУ Груп Ярослав Мудрий. - Ми вважаємо такі тендери є яскравим прикладом прозорості ведення бізнесу і зростаючої довіри до українського газового ринку та новоствореного Оператора ГТС України».

Єжи Квєцінський, Голова Правління PGNiG, наголосив, що такі поставки є ще одним підтвердженням участі PGNiG у розбудові регіонального ринку газу в цій частині Європи: «PGNiG постійно розвиває свою присутність в Україні. Про це свідчить стрімко зростаючий обсяг нашого експорту на цей ринок, куди ми вже поставили понад 3 млрд м куб природного газу. Ці показники значною мірою є результатом дуже доброї співпраці з нашим діловим партнером – ЕРУ Груп, що приносить помітні переваги обом компаніям».

Про PGNiG

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) займається розвідкою і видобутком природного газу та сирої нафти, а також імпортом, зберіганням, продажем, розподілом газоподібного та рідкого палива, виробництвом тепла та електроенергії, надаючи, окрім цього, послуги з геофізики та буріння. Її дочірні компанії та філії здійснюють геологорозвідувальну та виробничу діяльність у Норвегії та Пакистані, займаються продажем газу в Німеччині та трейдингом ЗПГ через офіс у Лондоні. www.en.pgnig.pl

Про ЕРУ

«Енергетичні ресурси України» («ЕРУ») – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці, об'єднує експертизу, сформовану за більш ніж 35 років реалізації міжнародних проектів з глибоким розумінням місцевого ринку. ERU Management Services LLC - американська материнська компанія, що входить до складу Групи та здійснює трейдингові операції,  з липня 2020 року єдина здійснює поставки газу з України до Румунії.  

Також до складу Групи входить «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», яка у липні 2019 стала першою компанією, що здійснила імпорт електроенергії з країн Європи в Україну. «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» є єдиною компанією, яка законтрактувала американський ЗПГ для України. www.eru.com.ua

Контакти