en ua

«ЕРУ ТРЕЙДІНГ»: Здійснено перший в історії України імпорт електроенергії зі Словаччини та Угорщини

ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», дочірня компанія американської корпорації ERU Corporation, вперше в історії України імпортувала електроенергію зі Словаччини та Угорщини, що відбулося в межах так званого Бурштинського енергоострову. Максимальна потужність імпортованої електроенергії становить 130 МВ. Подія стала можливою завдяки підтримці європейських партнерів компанії, а також проактивній позиції команди НЕК «Укренерго» та представників Європейської комісії.

Початок імпорту електроенергії в межах Бурштинського енергоострову – це черговий крок до інтеграції українського ринку до енергетичних ринків Європи та запорука справедливої конкурентної ціни для кінцевих споживачів.

Компанія «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» продовжує реалізовувати нові амбітні проекти, спрямовані на посилення конкуренції та енергетичної незалежності України. Розширення транскордонної торгівлі електроенергією дозволить забезпечити захист від монополізму і покласти край дискусіям щодо ринковості та справедливості ціни на електроенергію в Україні.

Довідка про компанію

«Енергетичні ресурси України» («ЕРУ») – група компаній з іноземними інвестиціями, яка спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці, управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку.

http://www.eru.com.ua/

«ЕРУ ТРЕЙДІНГ» – провідний приватний енерготрейдер в Україні, дочірня компанія ERU Corporation. Засновники компанії мають більш ніж 30-річний досвід у міжнародній енергетиці з особливим акцентом на Україні.

У 2016-2018 роках компанія займала лідируючі позиції на ринку природного газу.

 

Прес-центр

Маєте до нас питання? Будь-ласка, звертайтесь до Директора з комунікацій!
info@eru.com.ua
+38 044 428 70 16
Всі статті

Контакти

Спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці,
управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку.

Дизайн - агенцiя FRONTMEN