en ua

ЕНЕРГЕТИЧНI
РЕСУРСИ
УКРАїНИ

Спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці, управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку. Наша мета — привнесення найкращих світових практик в інвестиційні проекти української енергетики.

Наша мета — привнесення
найкращих світових
практик в інвестиційні проекти
української енергетики.

Менеджмент

#

Дейл Перрі

Керівний партнер
Досвід роботи в енергетичному секторі: 30 років

30- річний досвід роботи в енергетичному секторі, зокрема 10 років роботи у країнах СНД, 5 — в Африці й по 2 роки в Південній Америці, Азії та Центральній Європі. Дейл почав свою кар'єру як інженер-ядерник, а потім перейшов працювати до банківського сектору на декілька років. У 1997 році його прийняли на роботу в корпорацію AES, щоб керувати представництвом компанії в м. Алмати, Казахстан, де він відповідав за основні регуляторні питання, відносини з урядовими органами, а також ринкові аспекти. Він був одним із засновників і головою Казахстанської електроенергетичної асоціації. Протягом роботи в AES Дейл був головним операційним директором великої компанії з надання комунальних послуг у Бразилії, започаткував і здійснив продаж декількох енергосервісних компаній в Південній Америці, керував питаннями фінансування і контрактною роботою з надання інжинірингових послуг в рамках проекту реконструкції та продовження терміну служби електростанції з бюджетом 100 мільйонів ЄВРО в Угорщині, керував проектом розробки гідроелектростанції потужністю 200 МВт в Уганді, і був регіональним директором, відповідальним за Росію, Казахстан і Центральну Азію. На цій посаді він керував портфелем з п'яти електростанцій, трьох дистрибуційних компаній, двох енерготрейдингових компаній і вугільної шахти. Протягом п'яти років роботи на цій посаді він забезпечив зростання вартості з 150 мільйонів доларів до більш ніж 2 мільярдів доларів, починаючи з IPO на лондонській фондовій біржі, а, в кінцевому рахунку, в грошовому вираженні за результатом приватного продажу. З 2009 року Дейл Перрі працює на посаді керуючого директора у компанії SI Energy, розробляючи енергетичні проекти в Грузії, Індонезії і Туреччині. Бiльше

#

Ярослав Мудрий

Керівний партнер
Досвід роботи в енергетичному секторі: 10 років

У міжнародній компанії ContourGlobal Ярослав відповідав за M&A та розвиток нових проектів у країнах СНД, включно з вугільними електростанціями, вітростанціями та ТЕЦ, що працюють на біомасі. З 2011 року відповідав за всі експортно-імпортні операції з електроенергією, газом, вугіллям і СО2 з оборотом понад 1 млрд доларів США у ДТЕК — найбільшій українській енергетичній компанії. Ярославу вдалося збільшити український експорт електроенергії з 4,1 ТВт-год. у 2010 році до 9,7 ТВт-год. у 2013 році, реалізувати нові стратегії продажу вугілля, збільшити експорт антрациту й енергетичного вугілля до 5,7 млн т. Ярослав вів переговори щодо перших реверсних контрактів імпорту газу з Польщі та Угорщини. У 2014–2015 роках Ярослав працював на посаді Керівника департаменту з трейдингу вугілля у ДТЕК з оборотом у 40 млн тонн. У вересні 2014 року Ярослав відповідав за постачання більш 2 млн тонн вугілля з Росії, Австралії та Південної Африки до України.

діловий досвід

#
# # # #
1. УКРАЇНА

Ярослав Мудрий працював у міжнародній компанії ContourGlobal, в якій відповідав за M&A та розвиток нових проектів у країнах СНД, включно з вугільними електростанціями, вітростанціями та ТЕЦ. Починаючи з 2011 року в компанії ДТЕК був відповідальним за всі експортно-імпортні операції з електроенергією, газом, вугіллям і СО2 з оборотом понад 1 млрд доларів США. В 2015 році разом з партнерами заснував компанію ЕРУ, яка в умовах реформування газового ринку України стала одним з найбільших приватних газотрейдерів країни.

2. КАЗАХСТАН

Дейл Перрі працював над розробкою проекту Екібастузької ГРЕС-1 (4000 МВт) та забезпечив її продаж за 1,5 мільярдів доларів США.

Дейл Перрі керував роботою представництва в м. Алмати, Казахстан, і відповідав за питання, пов'язані з регуляторними аспектами, відносинами з державними органами й маркетингом. Він був одним із засновників та головою Казахстанської електроенергетичної асоціації.

3. США

Дейл Перрі обіймав управлінську позицію в корпорації AES.

4. РОСІЯ, КАЗАХСТАН І ЦЕНТРАЛЬНА АЗІЯ

Дейл Перрі працював регіональним директором, відповідальним за Росію, Казахстан і Центральну Азію. На цій посаді він керував портфелем із п’яти електростанцій, трьох дистрибуційних компаній, двох енерготрейдингових компаній і вугільної шахти.

5. ТУРЕЧЧИНА, ГРУЗІЯ, ІНДОНЕЗІЯ

Дейл Перрі на посаді керівного директора компанії SI Energy відповідав за розробку енергетичних проектів у різних країнах.

6. УГОРЩИНА

Дейл Перрі керував питаннями фінансування та контрактною роботою з надання послуг інжинірингу в межах проекту реконструкції і продовження терміну служби електростанції з бюджетом 100 мільйонів євро.

7. УГАНДА

Дейл Перрі керував проектом розробки гідроелектростанції потужністю 200 МВт.

8. БРАЗИЛІЯ

Дейл Перрі працював на посаді операційного директора великої компанії з постачання комунальних послуг.

Прес-центр

Маєте до нас запитання? Будь ласка, звертайтеся до Директора з комунікацій!
info@eru.com.ua
+38 044 428 70 16
Всі статті

Зворотний зв’язок

Дякуємо за ваш запит, ми зв'яжемося з вами!

Контакти

Спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці,
управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку.

Дизайн - агенцiя FRONTMEN